KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 4413647
nr 441 3647
Affisch
Toulouse Lautrec [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 83x60
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 november 2006
kl 17:32:15
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr